Stěhování startu, jiná trať, Třemošná, Tok … Brdský duatlon

Pro rok 2017 jsme pro Váš připravili řadu změn. Přesunuli jsme start závodu z Lázu do Bohutína a to proto, že poběžíme bezpečněji mimo dopravní komunikace. Zároveň měníme trať na více trailovou – avšak stále velmi běžeckou. Probíhat budeme okolo Třemošné a Toku, nejvyššího kopce Brd. Od Toku poběžíme skutečně jen pár desítek metrů a snad se nám v dalších letech podaří natáhnout trať přímo na vrchol.

A aby sportování nebylo málo, vytvořili jsme Brdský duatlon – sobotní krásný MTB závod Zajíc Cup jsme propojili se závody Brdské 25 a vznikl tak společně hodnocený Brdský duatlon. Brdského duatlonu se můžene zůčastnit jako jednotlivec při kombinaci dlouhého Zajíc Cupu a Brdské 25 nebo při kombinaci krátkého, plantážnického Zajíc Cupu a Brdské 12 a dokonce i jako dvojice, kdy pro každý závod může být jiný závodník.

Start a cíl je u hřístě SK Litavan Bohutín, které poskytne zázemí pro bežce včetně šaten a občerstvení. Prostor pro dětské závody a starty závodů poskytla Obec Bohutín.

RegistraceOnline mapa Brdská 25Online mapa Brdská 12Propozice

Brdska2-plakat17

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je ab. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.