Jsme na Vás nachystáni !

Těšíme se na Vás a jsme na Vás připraveni. Zahrneme Vás aktuálními informace a to zejména na Facebooku Brdske 25. Průběžně Vás budeme informavat o novinkách a předstartovním ruchu. Finální startovka je zde. V místě konání závodu bude možné uložit si věci – pro podrobnosti se ptejte na prezenci.

A přinášíme další aktuality :

Děti:

Nezapomeňte vzít na Brdskou 25 děti. Pro ty bude kromě závodu připraven bohatý doprovodný program:

– skákací hrad – s doprovodným programem o ceny
– Trumfiáda – hod na přesnost, fotostěna, omalovánky a stolní tenis
– VLS stany – poznávání lesních přírodnin pomocí smyslů, vyplňování kvízů, puzzle, přiřazování obrázků květů a plodů, dílnička, kde si děti vyrobí jednoduchý dřevěný přívěsek na krk pomocí decoupage a na nejměnší čeká hernička s dřevěnými hračkami, skládačkami.

Jídlo:

Občerstvení bude připraveno na vysoké urovni. Pod palcem ho budou mít totiž chlapi z Pivovaru Podlesí. Připraven bude guláš, zeleninový kuskus, polévka česnečka, klobása, vepřový i kuřercí steak a pro děti například párek v rohlíku. Pitný režim také nepodceňujeme a zajištěn je dostatek piva – Bernard a special Brdonoš, malinovky a vody. Samozřejmostí je stánek s kávou, čajem a teplými nápoji.

Ponožky a trička:

Ve spolupráci se společností Eleven budete mít jedinečnou možnost zakoupení ponožek s logem Brdská 25. Závodníci si mohou pořídit za 100,- Kč a návštěvníci za 125,- Kč. Všem aktivním účastníkům tedy nabízíme slevu „stylových“ 25,- Kč. Pokud chcete mít na trase styl, tak stačí při registraci do závodu zaškrtnout – ano – chci tričko. V rámci registrace můžete originální tričko Brdská 25 získat za skvělou cenu. Pokud budete chtít koupit na místě, tak budou samozřejmě k dispozici.

Nalžovice:

Velkým přínosem letošního ročníku bude účast členů Domova Nalžovice. Jeho členové pomohli vyrobit medaile pro běžce, kteří se dostanou na stupně vítězů a nevíc pro ně bude připraven speciální závod, kterého se můžete účastnit i vy.

Moderátor:

Moderátor Marcel Forejt – I třetí ročník Brdské 25 „ozdobí“ svojí účastí a důvtipem moderátor Marcel Forejt. Můžete se těšit na vtipné i profesionální komentáře, rozhovory s organizátory a účastníky.

Foto:

Profesionální převod zážitků do fotografie zajistí František Gahler. Jeho fotky z loňského ročníku jsou zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je ab. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.